Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Colin’s розмістить свій офіс в бізнес-центрі Gulliver

8544.jpg
 

Компанія Colin’s з 15 лютого 2016 почне працювати в новому офісі, який буде розташований в БЦ Gulliver.Консалтингова компанія Retail & Development Advisor (RDA) як агент орендодавця супроводжувала відповідну угоду щодо укладення договору оренди, повідомила RAU директор RDA Таїсія Литовченко.

«Ми дуже раді, що виступили агентом в такою значущою угоді, як підписання довгострокового договору з оренди офісу компанією Colin’s в БЦ Gulliver. Це один з кращих бізнес-центрів по розташуванню, комфорту, технічними параметрами і умовами оренди.Також хочу додати, що мені подобається представляти інтереси професіоналів », – коментує Таїсія Литовченко.

«Нам приємно, що міжнародна компанія вибирає масштаб, комфорт і функціональність.Бізнес-центр Gulliver відповідає всім міжнародним критеріям офісних центрів класу А, а це також: якісна транспортна розв’язка, гарне і зручне місцерозташування, розвинена інфраструктура, зручний і безпечний паркінг, високий рівень енергоефективності таякісний сервіс. У бізнес-центрі Gulliver розташовані офіси ряду відомих міжнародних та українських компаній.І ми сподіваємося, що з компанією Colin’s будуть складатися такі ж взаємовигідні довгострокові відносини, як і з іншими », – повідомила RAU генеральний директор Gulliver Ірина Крупа.

Джерело: rau.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно