Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

До кінця року не варто очікувати великої кількості відкриттів нових ТРЦ

9594.jpg
 

Крім того, в компанії заявляють, що згідно з повідомленнями рітейлерів, на стадії будівництва знаходиться 11 ТРЦ загальною орендованою площею близько 749 000 м ² – більше половини всього існуючого пропозиції.

«За нашими оцінками, з великою часткою ймовірності в 2016 році не варто очікувати великої кількості відкриттів нових ТРЦ. На серпень 2016 анонсовано офіційне відкриття ЦУМу.За іншими будуються, – ТРЦ RETROVILLE (GLA ~ 83 000 м²), ТРЦ Respublika (GLA ~: 135 000 м²) і ТРЦ Lavina Mall (GLA: ~ 142 000 м ²) – ситуація буде більш зрозуміла пізніше. У будь-якому випадку, в 2016 році навряд чи варто очікувати відкриття ТРЦ площею понад 50 000 кв.м в повному обсязі »- повідомляють в компанії Colliers International.

Крім того, в Colliers припускають, що в короткостроковій перспективі очікується збереження тенденції зростання попиту з боку активних орендарів і подальшого зниження загального рівня вакантності в ТЦ / ТРЦ мКиєва за умови обмеженої пропозиції і перенесення відкриття великих ТРЦ.

Ще один прогноз: орендні ставки, найімовірніше, залишаться на колишньому рівні.

«У довгостроковій перспективі очікується адаптація проектів ТЦ / ТРЦ до нових економічних умов.В першу чергу, будуть добудовані «заморожені» проекти, при цьому вони можуть бути фазованого, а їх концепції і формати можуть зазнати змін.Надалі девелопери будуть більш стримані з розмірами нових проектів, і особлива увага приділятиметься якості і доцільності майбутнього ТРЦ з урахуванням існуючої конкуренції і споживчого попиту.У той же час, при стабілізації політичної та економічної ситуації в країні очікується подальше зростання інтересу до торгового сегменту України з боку міжнародних інвесторів, девелоперів і ритейлерів »- сказав Олександр Носаченко, керуючий директор ColliersInternational (Україна).

Джерело: trademaster.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно