Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Cубсідіі по-новому: як оформити і кому можуть відмовити

5876.jpg
 

Тим, хто хоче менше платити за “воду, тепло і світло” (з початком отопсезона нинішні платіжки “потяжелеют” майже вдвічі), варто пошвидше оформити субсидії, радять в Мінсоцполітики.

Станом на серпень, субсидії оформили вже майже 2300000 українських сімей, але очікується, що до кінця року допомогою держави скористаються 4 млн домогосподарств. Всього на компенсацію платежів у цьому році уряд виділив понад 24 млрд грн.

Для того щоб можливістю заощадити скористалося якнайбільше людей, Мінсоцполітики намагається спростити процедуру оформлення.Як роз’яснив нам замміністра соцполітики Віталій Мущинін, до початку вересня всім домогосподарствам (їх 14 млн) будуть відправлені нові спрощені бланки субсидій. “У них не потрібно вказувати суму доходів – тільки вигляд і джерело доходу.Наприклад, “пенсія, Пенсійний фонд”, – говорить Мущинін. – Ну а якщо субсидію призначать із запізненням, то людина її отримає з дати звернення, а потім у платіжках за компослуги справлять перерахунок.Деяким призначають “нульові” субсидії – тобто надають на них право, а деньгіавтоматіческі нарахують, коли включать опалення “.За словами Мущиніна, іноді терміни розгляду заявок затягуються через “суміжників”: фіскальної служби, Пенсфонда і комунальників, які за запитом надають дані про доходи. Ну а щоб не стояти в чергах, Мущинін радить відправляти документи поштою.

ШПАРГАЛКА.

На фото видно, як правильно заповнювати заяву та декларацію про доходи. Так, дані для заяви, потрібні для пункту 1, можна дізнатися за телефоном гарячої лінії в додатку до декларації.У пункті 2 пишемо ПІБ власника особового рахунку, третій ідентифікаційний код, 4 – вид послуги (ЖКП, покупка твердого або рідкого палива) підкреслити, 5 – інформація про постачальників послуг (мається на платіжках), 6 – треба вказати, є чи немає лічильників, 7 – якщо у прохачасубсидії є обставини, через які її можуть не призначити (житлоплощу більше 49 кв. м на одну людину, у квартирі прописані, але не живуть члени сім’ї, і т. д.) – тут вказати, що заява повинна розглянути комісія, 8 і 9 – поставити дату і підписати заяву.

ГЛАС НАРОДУ.

Киянка Марія Йосипівна каже, що інколи в затримках оформлення субсидії винна відсутність грошей на канцелярію в низових структурах: “Я чекала два місяці.І поки не купила сама конверти для відправки листів про запити в інше місто, моя справа не зрушила з місця! У підсумку субсидію отримала тільки через 4 місяці, в серпні. Інші приносять навіть папір і ручки “.У Мінсоцполітики парирують: в основному запити йдуть в електронному вигляді, і папір для цього не потрібна.

Кому можуть відмовити

Як роз’яснив нам Мущинін, відмовити в субсидії можуть з таких причин:

1.Високий дохід сім’ї (якщо максимальні витрати на “комуналку”, виходячи з соцнорм – це 21 кв. М на людину, 4 куб. Води / міс., 65 кВт-год “струму” в міс. На чол., 7 куб. М . газу на “квадрат” опалювальної площі в міс. і т. д.- Не перевищують 16% доходу сім’ї) або сім’я протягом року здійснила покупку на суму більше 50 тис. Грн.

2. Невірно оформлені документи: у заяві чи декларації вказана прізвище не власника особового рахунку, а іншої людини.Також якщо в них є виправлення, вони заповнені не повністю або неправильно – наприклад, вказано не те відділення Мінсоцполітики, немає дати, підпису заявника або документи заповнені не синім кольором (якщо чорним – можуть вирішити, що це ксерокопія).

Джерело: segodnya.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно