Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Данці хочуть інвестувати в будівництво електростанцій у Чорнобилі

Nikolayevka_SPP
 

Міністерство екології та представники датської компанії NPP обговорили реалізацію проекту будівництва парку сонячних електростанцій потужністю не менше 100 мегават у Чорнобильській зоні відчуження.

Керівник міністерства Остап Семерак розповів, що на території зони відчуження – великі площі незадіяних земельних ділянок, частина з яких може використовуватися для розміщення об’єктів електричної генерації і зазначив, що тривалість сонячного сяйва на зазначеній території в межах 1800-1900 годин на рік.

“Цей проект стане практичним кроком на шляху до комплексної реабілітації зони відчуження і принесе як важливі екологічні та соціальні, так і економічні вигоди для України. Важливо, щоб цей проект став знаковим прикладом для інвесторів, які мають зацікавленість у великих інфраструктурних проектах в державі, але ще не зробили необхідних кроків для початку їх реалізації у співпраці з урядом України”, – підкреслив Остап Семерак.

Директор компанії NPP Есбен Крістенсен висловив надію на успішну реалізацію проекту.

“Ми вважаємо цей проект є досить цікавим і перспективним не тільки через підтримку з боку уряду України, його масштабу та інвестиційної привабливості, а й тому, що цей проект суттєво впливає на галузь відновлюваної енергетики та стане позитивним сигналом для інвесторів у всьому світі. Також істотним мотивом для нас є соціальний аспект реабілітації зони відчуження”, – сказав Есбен Крістенсен.

Джерело: ubr.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно