Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Дарницьку ТЕЦ модернізують

17109.JPG
 

Модернізація дозволить знизити кількість забруднюючих речовин, які утворюються в результаті роботи теплоелектроцентралі.
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, розглядає питання модернізації Дарницької ТЕЦ, що дозволить вирішити екологічні проблеми лівого берега. Про це повідомляє прес-служба КМДА.”Сьогодні під час чергового засідання НКРЕКУ розглядалися зміни до інвестиційної програми ТОВ” Євро-Реконструкція “.Зміни передбачають ряд ремонтних робіт та модернізацію обладнання Дарницької ТЕЦ, що дозволить знизити кількість забруднюючих речовин, які утворюються в результаті роботи теплоелектроцентралі “, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що виконання робіт буде здійснюватися за рахунок збільшення суми інвестиційної програми ТОВ “Євро-Реконструкція” і не призведе до збільшення тарифу на електроенергію для киян.

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелєєва, за умови виконання робіт за п’ять років можлива повна відмова від експлуатації золошлакоотвала Дарницької ТЕЦ.”У Києві розроблено відповідний план дій і, перш за все, він стосується існуючого золошлакоотвала, від якого страждають жителі навколишніх житлових масивів.А в перспективі ТОВ “Євро-Реконструкція”, яка є власником Дарницької ТЕЦ, планує побудувати закритий склад сухої золи.Уже в цьому році планується придбати обладнання, розробити технічну документацію і пройти комплексну державну експертизу з дня отримання дозволу на установку електрофільтру на котлоагрегате № 6, а також розробити робочий проект реконструкціїсистеми шлакоотведенія котлоагрегатів №№ 5-9 “, – повідомив Петро Пантелєєв.

Він також зазначив, що поступово обсяги викидів будуть зменшуватися, як і зменшуватися кошти, необхідні на їх утилізацію.”Тому ТОВ” Євро-Реконструкція “буде зобов’язана переглянути тариф на електроенергію в бік зниження”, – зазначив Пантелєєв.

Джерело: abcnews.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно