Де і як можна дізнатися всю історію квартири, що купується

Про це розповів глава Мін’юсту Павло Петренко.
«Відкрити майнові реєстри – моя принципова позиція ще з того часу, коли був в опозиції. Не існує кращого запобіжника ніж публічність у сфері нерухомості.Шахрай може вкрасти у нотаріусалюбой бланк, поставити там штамп. Але підробити інформацію в режимі онлайн – неможливо. Раніше людина могла купувати квартиру і нічого не знав про попередніх власників і яким чином свого часу це житло їм дісталося.А коли немає таких відомостей про контрагента, то покупцеві легко могли підсунути квартиру з величезним хвостом пов’язаним з підробкою документів. Зараз же покупець в режимі онлайн може зайти на сервіс і побачити всю історію придбання і продажів квартири, яку купує.І побачить, чи можуть бути у нього проблеми пов’язані з легальністю цієї нерухомості », – заявив міністр.
За словами Павла Петренка, відкриття майнових реєстрів є хорошим стимулом для іноземних інвесторів.
«Раніше інвестор, який хотів купити об’єкт, але не знав хто його власник – змушений був йти до певного чиновника, давати хабарі і отримувати інформацію по власнику. Зараз же власника можна знайти самостійно в онлайн режимі.Після цього досить оцінити ризики і вирішити – чи виходити на переговори з придбання об’єкта », – зазначив Петренко.
Джерело: meget.kiev.ua
Возможно, Вам также будет интересно
Скоро в Дубаї відкриють ще одну унікальну будову Переселенців візьмуть на облік без наявності реєстрації місця проживання