Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Декларація про введення в експлуатацію об’єктів нерухомості скоротилася до 7 пунктів

1053.jpg
 

Державна архітектурно-будівельна інспекція спростила декларацію про введення в експлуатацію об’єктів, які починали будуватися шляхом повідомлення.
Обсяг декларації суттєво скорочено – з 15 до 7 пунктів. Відповідні зміни будуть внесені до постанови № 461 Кабінету Міністрів України «Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів».

Таке рішення прийняв Урядовий комітет з питань регіонального розвитку на пропозицію Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

«Сьогодні в Україні близько половини будівництв починаються шляхом повідомлення.Однак коли ці об’єкти доводиться вводити в експлуатацію, спрощена система не діє.

Людина повинна вписати в декларацію безліч інформації, в тому числі багато технічних даних, в яких розбираються тільки фахівці.Вся ця зайва інформація тільки заплутує людей і призводить до великої кількості помилок у документах », – заявив глава Державної архітектурно-будівельної інспекції Максим Мартинюк.

Обсяг декларації зменшиться від 5-ти до 2-х сторінок, зникне більшість складних таблиць, не потрібно буде вписувати інформацію про відповідальне особі з технагляду, генпідрядника та генпроектувальника, детальну характеристику споруди, основні її показники і т. Д.

Крім того, будівлі та споруди, які за будівельним паспортом входять в єдину групу будівельних споруд, можна буде вводити в експлуатацію окремо.

Джерело: accbud.ua

Возможно, Вам также будет интересно