Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Депутати відмовилися виділити землю для проекту “Повітряний експрес”

4148.jpg
 

Держпідприємство, курирующее “Повітряний експрес”, подавало клопотання про виділення землі, яку було відхилено через низьку ймовірності реалізації проекту.

Постійна комісія Київради з містобудування, архітектури та землекористування не підтримала клопотання про виділення 8,22 га землі під проект “Повітряний експрес”. Таке рішення було прийнято на засіданні комісії 19 травня.

Держпідприємство, курирующее “Повітряний експрес”, подавало клопотання про виділення п’яти ділянок у Дарницькому районі міста, які розташовані вздовж залізничної гілки існуючого магістрального ходу Київ-Харків, від станції Кирпи до межі міста.

Клопотання було відхилено через низьку ймовірності реалізації проекту.

Нагадаємо, в березні і квітні міністр інфраструктури Андрій Пивоварський заявляв, що “Повітряний експрес” не потрібен, а зарезервовані під нього в китайському банку гроші можуть бути спрямовані на інші проекти, про що ведуться переговори.

Питання про недоцільність будівництва залізниці до аеропорту Бориспіль було піднято у зв’язку з сильним падінням пасажиропотоку повітряної гавані, яке спостерігається другий рік поспіль.Так, за головним показником діяльності аеропорт вже повернувся на рівень 2010-го року.

Джерело: delo.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно