Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Депутати запропонували зробити платіжки за комуналку електронними

18207.jpg
 

Депутати внесли законопроект про скасування паперових платіжок та впровадження інтернет-оплати за комунальні послуги.
Про це йдеться в законопроекті № 7270 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання переказу коштів”, зареєстрований у Верховній Раді 9 листопада.

Законопроектом передбачається постачальникам комунальних та інших послуг виставляти електронні рахунки-фактури, надавати банкам, платіжним установам, процесингу, агрегаторами платежів такі інвойси, приймати платежі за такими інвойсамм через електроннісервіси та “розносити” платежі, отримані через різних постачальників з перекладу, по особових рахунках споживачів.

Крім цього, законопроектом пропонується надати право резидентам України за допомогою електронних грошей платити податки, збори, інші обов’язкові платежі, а також здійснювати благодійні внески і пожертвування.

Також законопроект передбачає можливість здійснювати / отримувати плату за товари, роботи, послуги електронними грошима, випущеними нерезидентами.

На додаток законопроект №7270 передбачає надати право платіжним установам, які відповідають вимогам Закону про розмір статутного капіталу і отримали ліцензію на переказ коштів, відкривати клієнтам рахунки і електронні гаманці, випускатиплатіжні карти і електронні гроші, їх обслуговувати, а також мати агентів.

Джерело: epravda.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно