Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Державні житлові програми впливають на розвиток економіки країни

4353545
 

Житлові державні програми мають три складові – соціальну, соціально-економічну та економічну. Але якщо про соціальну говорять всі і завжди, то про двох інших часто забувають.

Про це розповів Сергій Кімнатний, перший заступник голови правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.

«Що стосується соціальної функції – все зрозуміло: це забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Це позитивно впливає на демографічну ситуацію і, зокрема, закриває відтік інтелектуальної робочої сили з України. А ось тут вже криється і соціально-економічна складова. На сьогоднішній день у нас близько 100 тис. вчених, які здобули освіту в Україні за бюджетні гроші, працюють за кордоном. Тобто, фактично вони працюють на розвиток економік інших країн. А ще є суто економічна складова. Вона базується на розвитку будівельної галузі, яка є однією з економіко-стимулюючих, адже одне робоче місце в будівництві створює до 5 робочих місць в суміжних галузях», – зазначив Сергій Кімнатний.

Джерело: 100realty.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно