Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Державний банк надав столичному ОСББ рекордний “теплий” кредит

17257.jpg
 

Кредитні кошти строком на 5 років надані на комплексну термомодернізацію багатоквартирного будинку.
Державний «Укргазбанк» надав одній зі столичних організацій співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) рекордний «теплий» кредит на комплексну термомодернізацію будівлі в розмірі 9,7 млн ​​грн, повідомила прес-служба Державного агентства з питаньенергоефективності та енергозбереження. «Минулого тижня узятий найбільший за всю історію програми« теплий »кредит в розмірі 9,7 млн ​​грн. Його оформило одне з київських ОСББ.Як повідомляє «Укргазбанк», кредитні кошти терміном на 5 років надані на комплексну термомодернізацію багатоквартирного будинку », – сказано в повідомленні.

Повідомляється, що ОСББ запланувало провести роботи з утеплення зовнішніх стін, заміни вікон на енергоефективні, а також повну реконструкцію систем теплопостачання і гарячого водопостачання з використанням відновлюваних джерел енергії.

Також, згідно з повідомленням, тільки за перший тиждень липня ОСББ взяли «теплих» кредитів на суму 16,1 млн грн, тоді як за весь червень сума взятих «теплих» кредитів склала 18 млн грн.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно