Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Держенергоефективності пропонує відшкодовувати житлофонду 30-40% вартості переходу на енергозберігаюче освітлення

2277.jpg
 

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України пропонує відшкодовувати житловому фонду 30-40% вартості переходу на енергозберігаюче освітлення.

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України пропонує відшкодовувати житловому фонду 30-40% вартості переходу на енергозберігаюче освітлення.Про це в ході круглого столу повідомив голова Держенергоефективності України Сергій Савчук, передає РБК-Україна.

“Що стосується стимулювання кінцевого споживання …Я звертав уже вашу увагу, що ми запустили подібний механізм стимулювання, де ми надаємо до 20% відшкодування на котли, що працюють на пелетах. І на сьогоднішній день ви бачите, як швидко пішов цей механізм.За підсумками сьогоднішньої наради я вам всім пропоную подібний механізм щодо енергозберігаючих ламп, світлодіодних “, – сказав він.

“Ми вийдемо з пропозицією до уряду, щоб 30% в індивідуальному житловому фонді надавали співфінансування на купівлю енергозберігаючих ламп з цього самого механізму, яким ми стимулюємо споживання котлів. Також сюди я пропоную додати ОСББ.Але оскільки там більше коштів йде на проектні роботи, тому якщо вони в цьому енергозберігаючому комплексі будуть отримувати компенсацію 40%, то це буде справедливо “, – зазначив Савчук.

Нагадаємо, Держенергоефективності вже профінансувало заміну газових котлів на понад 1 млн грн. Також Держенергоефективності буде відшкодовувати ОСББ 40% від суми кредиту на термомодернізацію.

Джерело: ubr.ua

Возможно, Вам также будет интересно