Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Держенергоефективності та “ПриватБанк” домовилися про взаємодію в сфері “теплих” кредитів

16331.JPG
 

Якщо ПриватБанк активно включиться в процес, це буде підставою для переформатування ліміту між банками і звернення до уряду з пропозицією збільшити загальне фінансування проекту.
Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження і націоналізований “ПриватБанк” підписали договір про взаємодію в сфері надання “теплих” кредитів, які передбачають відшкодування позичальникам частини кредиту на придбання енергоефективнихматеріалів і устаткування.

Як передає кореспондент УНІАН, з боку Держенергоефективності договір підписав керівник агентства Сергій Савчук, з боку банку – глава правління Олександр Шлапак.

Як зазначив в ході церемонії підписання Савчук, з початку дії держпрограми – жовтні 2014 року – нею скористалися понад 215 тисяч сімей, отримавши майже 2,8 мільярда гривень кредитів на утеплення свого житла, компенсація уряду за якими склала 1,16мільярда гривень. “На сьогоднішній день тимчасово передбачений ліміт в 432 мільйони гривень з можливістю збільшення цих витрат надалі.Цей ліміт розподілений порівну між банками, але “ПриватБанку” для початку надана дещо менша сума – 100 мільйонів гривень, оскільки поки що він не має історії по роботі з “теплими” кредитами з населенням і ОСББ “, – сказав він.

За словами чиновника, якщо “ПриватБанк активно включиться в цей процес, це буде підставою для переформатування ліміту між банками і звернення до уряду з пропозицією збільшити загальне фінансування проекту”.

У свою чергу Шлапак зазначив, що “ПриватБанк” пропонує своїм клієнтам “безпаперове” оформлення кредиту, тобто можливість вибору і оплати обладнання в режимі “онлайн” з застосуванням мобільних і інтернет-додатків банку.За його словами, банк уже заздалегідь розрахував ліміти кредитування на 70 мільярдів гривень для 5,5 мільйона фізосіб з 20 мільйонів своїх клієнтів, і вони зможуть отримати відповідні кредити, а також є ліміти на 3,5 мільярда гривень для 12 тисяч клієнтів банку – ОСББ .”Ми взяли на себе завдання поставити ставку від 18% до нуля і ніяких комісій для банку.Ми зможемо більшість кредитів видати людям по ставці від нуля до 5-6% “, – сказав Шлапак, відзначаючи, що банк розглядає цей проект як завдання уряду реалізувати програму з максимальною користю для людей і мінімальними їх витратами, а не спосіб заробітку.”Ми з понеділка запускаємо цю програму, відправляємо листи-повідомлення всім нашим клієнтам про те, що програма починається. Думаю, що до березня місяця ми видамо перші кредити”, – додав він.

Джерело: unian.net

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно