Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Децентралізація повинна забезпечити містах і селищах необхідні повноваження – Кличко

 

Українським містам і Києву зокрема для повноцінного розвитку і втілення соціально важливих проектів необхідний повний обсяг повноважень і коштів, які повинен гарантувати втілення реформи децентралізації.
Про це мер Києва, голова АМУ Віталій Кличко заявив у Вінниці під час розширеного урядової наради, присвяченої питанням децентралізації та стратегічного розвитку регіонів.

За його словами, податків на доходи фізичних осіб в столиці збирають сьогодні більше за інших міст України, а в плануванні видатків Держбюджету Київ “не балують”. “Але, як мер, роблю все, щоб Київ розвивався і був прикладом іншим містам.І ми знаходимо для цього будь-які можливості. Ми направляємо кошти міського бюджету на капітальне оновлення доріг. 500 км за минулі два роки! І темпів збавляти не збираємося. Будуємо і реконструюємо школи і дитсадки, створюємо і ремонтуємо парки і сквери.Зараз взялися за масштабну модернізацію вуличного освітлення, оновлення туристичної інфраструктури. І все це потребує коштів, повноважень “, – заявив мер столиці.

Він навів приклад того, як обмеженість повноважень заважає втіленню проектів.”Ми обіцяли і збиралися до Дня прапора в цьому році встановити в столиці найголовніший прапор країни. Виділили на це кошти. Але узгодження, зокрема, в Мінкульті, затягнулися таким чином, що виконати всі роботи в цьому році ми вже не встигаємо.Але я чітко налаштований: в наступному році флагшток ми все одно встановимо! Саме до Дня прапора “, – підкреслив Кличко.

Він зазначив, що реальна децентралізація необхідна. Іншого шляху для успішного розвитку країни – її міст, селищ і сіл, немає.«І ми готові працювати, втілювати реальні справи і міняти наші міста», – сказав Віталій Кличко.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно