Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Девелопмент складських комплексів в Україні зараз недоцільний

4963.jpg
 

Будувати нові об’єкти поки невигідно.

З урахуванням собівартості будівництва та поточного рівня орендних ставок, а також беручи до уваги вартість позикового фінансування і нинішній рівень ставок капіталізації, девелопмент складських комплексів в Україні недоцільний.Про це повідомив Олександр Носаченко, керуючий директор Colliers International.

«За останні півтора року, з урахуванням подій на Південному Сході країни, ситуація на ринку складської нерухомості значно погіршилася і сьогодні її можна назвати критичною.Нинішній стан ринку таке, що при аналогічних орендних ставках інвестиційна вартість складського об’єкта на українському ринку практично в два рази нижче, ніж, наприклад, у Польщі.По суті, інвестиційна вартість складу в Україні на сьогоднішній день нижче самої собівартості будівництва нового складу », – говорить експерт.

За його словами, в першому півріччі 2015 в найбільш якісних складських об’єктах орендні ставки становили 3,5-5 / кв.м / дол. місяць, в класі «В» – 2,5-3,5 / кв. м / дол. місяць. За даними досліджень Colliers International орендні ставки в Києві співставні з орендними ставками в ряді міст Східної та Центральної Європи: Прага, Братислава, Будапешт, Бухарест, Рига, Таллінн, Варшава.Очікується, що за умови стабілізації курсу національної валюти до кінця 2015 року орендні ставки будуть залишатися на колишньому рівні.

Джерело: 100realty.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно