Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Дитячий садок з яскравим фасадом-гаєм в Японії

17970.jpg
 

Усе найкраще – дітям. Автори цього дитячого садка в японському місті Фукуока побудували будівлю, в якому 90 дітей можуть рости в необмеженій свободі – як фізичної, так і моральної. І все завдяки кольору.
Головний елемент дитячого садка – фасад, який головний архітектор проекту Еммануель на Мюро називає кольоровою гаєм. Для Еммануель робота з кольором – звична справа.Француженка, що живе в Токіо з 1996 року, постійно експериментує, створює інсталяції та розфарбовує свою архітектуру в усі кольори веселки.

Дитячий садок в Фукуоці – не виняток.На одному тільки фасаді Еммануель використовувала 22 кольору в 63 деревах, кожне з яких досягає 4 метрів у висоту, а їх гілки складаються в візерунок, що обволікає будівля.Всі приміщення засклені від підлоги до стелі, і це створює відчуття повної відкритості, тому різнобарвна гайок ще й акуратно захищає дітей.

У головній дитячій кімнаті Еммануель розставила 200 коробок в 25 різних кольорах – кожна з них належить дитині і використовується для зберігання речей.У сходах, що з’єднують чотири поверхи, використано 18 кольорів, і в міру руху по будівлі навколо дітей змінюються кольори і на стінах.

Колір керує всім в цьому дитячому садку, і на думку Еммануель, яке, на щастя, збігається з думкою замовників, таке розмаїття кольорів буде розвивати в дітях величезний спектр почуттів і допомагати їм усвідомити власну індивідуальність.А різнобарвна гай, що стала ще й логотипом дитячого садка, буде тихенько спостерігати за малюками з самої вигідної позиції.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно