Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

5 дивовижних архітектурних проектів, які реалізуються вже зараз

design-projects
 

1. Jeddah Tower (Саудівська Аравія)

До 2019 року в Саудівській Аравії планують побудувати величезну вежу висотою більше кілометра (1007 метрів) Jeddah Tower. Будівля матиме більше 200 поверхів, на яких розташуються офісні приміщення, розкішні кондомініуми, торговельні площі і обсерваторія. Тут же в башті на 157 поверсі архітектори мають намір побудувати найвищий у світі оглядовий майданчик. За проектом в башті всіх гостей обслуговуватимуть 59 ліфтів, 12 ескалаторів та 5 двоповерхових ліфтів. Зовнішнє покриття будівлі буде зроблено зі скла з особливими світлофільтрами, що дозволить знизити необхідність використання кондиціонерів. 26 поверхів вежі вже побудовані. Після завершення будівництва Jeddah Tower має намір відібрати у хмарочоса Бурдж-Халіфа звання найвищої вежі в світі.

2. Житловий комплекс Dubai Pearl (ОАЕ)

У Дубаї (ОАЕ) зараз будується комплекс Dubai Pearl. Це 4 вежі по 74 поверхи, з’єднані переходом Sky Bridge на висоті 300 метрів. Очікується, що комплекс стане будинком для 29000 осіб. Крім житлових апартаментів в Dubai Pearl передбачені простору для роздрібної торгівлі, відпочинку та розваг. Будується комплекс встановлює нові стандарти будівництва будинків в Перській затоці. Dubai Pearl відповідає всім вимогам міжнародної сертифікація екологічного проектування LEED. Тобто в цьому хмарочосі буде присутній певний відсоток зелених насаджень. 51% території займуть житлові резиденції, 31% – торгові площі, 18% – це місце для розваг.

3.Екологічна вежа Agora Garden Tower (Тайвань)

Цього року планується здача в експлуатацію дітища ексцентричного архітектора Vincente Callebaut вежі Agora Garden Tower в столиці Тайваню Тайбеї. Створюючи 20-поверхова будівля, дизайнер надихався спіраллю ДНК. Екологи всього світу радіють, оскільки цей будинок екологічно чистий в усіх сенсах. Велика частина енергії для функціонування вежі буде генеруватися за рахунок сонячних батарей. При зведенні будівлі використовувалися тільки нешкідливі і перероблені будівельні матеріали.

4.Найбільший в світі аеропорт (Туреччина)

Стамбул вважається важливим центром авіаперевезень, що з’єднує Європу з близькосхідними та азіатськими країнами. Щорічно пасажиропотік налічує 150 мільйонів чоловік. Щоб зручніше було обслуговувати таку кількість людей, в 22 км від Стамбула будується новий аеропорт. Очікується, що його пропускна здатність налічуватиме 90 млн. осіб на рік. В аеропорту будуються 6 злітно-посадкових смуг.

Перша фаза будівництва завершиться в 2018 році. На той момент аеропорт матиме найбільший термінал у світі площею більше 1 мільйона квадратних метрів. До того ж на території аеропорту розташується найбільший паркінг, розрахований на 24 000 автомобілів. Очікується, що будівництво повністю закінчиться до 2028 року.

5. «Зелене» місто (Малайзія)

Форест-Сіті (Forest City) є одним з найбільших меліоративних проектів у світі, що реалізуються на сьогоднішній день. У бухті між Малайзією і Сінгапуром будуються 4 нових острова загальною площею 1400 гектарів. На цій території планується розмістити до 700 тисяч жителів.

У «зеленому» місті буде налагоджено вирощування с/г культур, а це забезпечить робочими місцями близько 200 тисяч чоловік. Інноваційний дизайн передбачає створення цілої мережі парків і садів прямо на дахах будівель, з’єднаних між собою. Реалізація проекту розрахована на 20 років.

Джерело: novate.ru

, , , , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно