Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Дивовижне місто-оазис серед пустелі в Перу

34
 

Насправді в реальності цього чудо-міста з великою кількістю зеленої рослинності, пишними пальмами і прекрасним озером, який отримало славу цілющого, сумніватися не варто. Називається воно Уакачіна, і проживають у ньому всього 96 осіб. Утім, незважаючи на настільки малу населеність, тут є не тільки магазини і готелі, але навіть бібліотека.

Дивне містечко, чий горизонт із усіх боків завалений неживим піском, має також ще одну назву – «Оазис Америки».

Як правило, відпочивати сюди приїжджають жителі міста Іка, що знаходиться по сусідству, любителі сендбордінгу і гонок на баггі.

Як і у всіх дивовижних місць, у цього поселення є своя чудова легенда. У ньому записано, що озеро колись було звичайним басейном. Але одного разу сюди прийшла скупатися красуня принцеса. Проходив повз молодий мисливець застав оголену дівчину зненацька. Вона втекла, після чого басейн перетворився на озеро, а складки її залишеної мантії – в піщані дюни. За переказами, незабаром принцеса повернулася в оазис і досі живе в ньому русалкою.

На жаль, останнім часом приватні землевласники почали рити навколо оазису колодязі, через що рівень води в озері помітно знизився. Щоб не дозволити йому обмілів ще більше, люди стали закачувати воду у водойму штучно.

Джерело: novosti-n.org

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно