Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Діє новий механізм формування тарифів на утримання прибудинкових територій

5626.jpg
 

Зміни прийняті на виконання Закону «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

7 серпня набула чинності постанова Кабміну від 17 липня 2015 № 515, яким внесено зміни до Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Установлно, що тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій є сукупною (загальною) вартістю надання таких послуг, розрахованої на основі економічно обґрунтованих планованих (нормативних) витрат з урахуванням планового прибуткута ПДВ або єдиного податку.

Соглано документу до обслуговування будинку можна залучати підприємства (організації) на условіяхдоговоров субпідряду.При плануванні організації робіт, пов’язаних з наданням послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій на умовах субпідряду, розрахунок витрат здійснюється субпідрядником з дотриманням вимог Порядку.

Формула для розрахунку витрат на прибирання територій включає в себе два обчислення: витрати на прибирання ручним і механізованим способом. Те ж стосується і прибирання сходових кліток.

У разі надання послуг з вивезення побутових відходів безпосередньо виконавцем накладні витрати враховуються в тарифах на послуги з вивезення побутових відходів, які розраховуються згідно з Порядком формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів.

Джерело: jurliga.ligazakon.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно