Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Для мешканців квартир підвищать плату за газ

7131.jpg
 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості пропонує Кабінету міністрів збільшити майже на 50% нормативи споживання газу для населення без газових лічильників – до 4,4 кубометра на місяць на людину з нинішніх 3 кубометрів.

Про це йдеться в проекті урядової постанови, підготовленої Міненерговугілля.

Як наголошується в документі, йдеться про споживачів природного газу без лічильників, але з централізованим гарячим водопостачанням.

Кабінет міністрів України за пропозицією Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), на засіданні 29 квітня ухвалив рішення зменшити нормативи споживання газу для споживачів без газових лічильників.

Для споживачів, які користуються газовими плитами і мають централізоване гаряче водопостачання, норматив з 1 травня 2015 знижено з 6 до 3 кубометрів газу на місяць на одну людину, для споживачів, які використовують газову плиту і не мають централізованогоопалення, норматив знижено з 9 до 4,5 кубометра.

Для домогосподарств, які використовують газові плити та водонагрівачі, норматив знизився з 18 до 9 кубометрів газу на місяць на одну людину.

За словами глави «Нафтогазу України» Андрія Коболєва, рішення уряду про зниження норм споживання газу для побутових споживачів позбавляє населення мотивації використовувати прилади обліку.

За даними ряду представників обласних газопостачальних підприємств, після зниження норми споживання газу для населення близько третини раніше бажали встановити лічильники громадян відмовилися від своїх планів, а багато споживачів, що мають лічильники, подали заяви звідмовою від приладів обліку.

Джерело: meget.kiev.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно