Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Для відпочиваючих в Данії побудують штучні плавучі острови

 

У гавані столиці Данії з’являться незвичайні плаваючі острови: невеликі платформи неподалік від берега повинні стати популярним міським місцем відпочинку на воді.
Ідея зі створення дерев’яних островів в акваторії Копенгагена належить австралійському архітектору Маршаллу Блечеру (Marshall Blecher). Разом з ним її реалізує датська дизайнерська студія Fokstrot. В цілому на воду планується спустити дев’ять невеликих платформ.На одній з них буде створена мідієвих ферма, на інших – кафе, сауна, концертний майданчик, дайвінг-клуб та інші розважальні заклади.

Перший з островів, що займає площу 20 квадратних метрів, вже зібрано.Платформа, на якій посаджена одна липа, може бути використана всіма бажаючими для прийняття сонячних ванн або для риболовлі, а каякери і плавці отримують можливість зробити тут перепочинок.

Зараз цей острів знаходиться в Південній гавані – в шлюзі Слюз, протягом весни він буде переміщатися на північ, до промислового району Рефсхалеёен (Refshaleøen).Після того, як на воді з’являться всі дев’ять платформ, їх планується об’єднати в загальну ланцюжок для великих заходів.

Джерело: ecotechnica.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно