Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

До чого призведе зростання тарифів на вторинці

2907.jpg
 

Через зростання тарифів, містити великі квартири і будинки стає економічно невигідно – особливо якщо врахувати відсутність зростання доходів населення.

Нові тарифи на газ, тепло та електроенергію можуть вплинути на кількість пропозицій на вторинному ринку квартир і приватних будинків. При цьому в першу чергу зросте пропозиція квартир на 3 і більше кімнат, а також приватних будинків площею понад 200 кв. м.Таку думку виказав керівник відділу продажів ЖК “Park Stone” Дмитро Шостя.

“Через зростання тарифів, містити великі квартири і будинки стає економічно невигідно – особливо якщо врахувати відсутність зростання доходів населення.Тому на ринку однозначно з’являться пропозиції так званих енергетично неефективних квартир і будинків. Це – багатокімнатні об’єкти, які тепер можуть бути виставлені по кілька заниженою вартістю “, – вважає Д. Шостя.

За його словами, на зростання числа пропозицій на ринку приватних будинків в першу чергу вплинуть нові тарифи на газ. “З 1 квітня мінімальний тариф на газ для населення – 3600 грн.за тисячу кубметров, але така ціна буде діяти лише на обсяг до 200 кубометрів на місяць, і тільки для опалення в опалювальний сезон – з 1 жовтня до 30 квітня. А адже будинок площею 180-300 кв. м. може вимагати в місяць на опалення порядку 250-450 кубів.Витрати будуть оплачуватися за ціною 7188 грн. за тисячу кубометрів. В опалювальний сезон витрати домовласника на газ можуть досягати тепер 3-5 тисяч гривень “, – говорить експерт.

На думку Дмитра Шості, одночасно із зростанням числа пропозицій великогабаритних квартир і будинків, зросте попит на однокімнатні та двокімнатні квартири.”Природно, з’явиться група продавців, які, продаючи свою трьох- або чотирикімнатну, будуть переїжджати в більш скромні площі. Тому на ринку може виникнути підвищений попит на квартири площею 38-55 кв.м. і будинки площею 120-150 кв.м.Такі об’єкти можуть продаватися дорожче на 5-15% в порівнянні з нинішніми цінами з причини підвищений ного до них інтересу, а також завдяки їх енергоекономічності “, – упевнений керівник відділу продажів ЖК” Park Stone “Дмитро Шостя.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно