Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

До кінця року київські будинки обладнають енергозберігаючими лампами

7462.jpg
 

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час відвідування дитячого садка №424 в Печерському районі, де триває термосанація.

“З початком холодів як ніколи актуальне питання енергозбереження.Ми знаходимося в одному з дитсадків, де проводяться роботи з термосанації: утеплення фасадів, дахів, заміна вікон. Використання нових енергозберігаючих технологій дозволяє вдвічі зменшити витрати на енергію.Протягом місяця-півтора термосанація завершиться в 11 дитсадках “, – зазначив ВіталійКлічко.

Мер розповів, що з міського бюджету на термосанацію дитсадків і школи виділено 32 млн. Грн.Також місто залучив кошти міжнародних організацій, які підтримують проекти з енергозбереження. Це додаткові 73 млн. Грн.

У дитячих садках утеплюють фасади і покрівлі, йде заміна вікон на енергозберігаючі, реконструкція систем опалення та вентиляції, впроваджується погодне регулювання.

Після відвідин дитсадка мер оглянув енергозберігаюче освітлення, встановлене в житловому будинку на бульварі Дружби Народів.

“За останній рік вартість електроенергії збільшилася більш ніж удвічі. Сьогодні освітлення під’їздів і будинків входить в квартплату.Ми встановлюємо сучасні технології LED-освітлення, що в 5-10 разів економічніше звичайних ламп. Зараз на 20 будинках встановили LED-освітлення. Наше завдання – до кінця року встановити його на кількох сотнях столичних будинків.А в майбутньому плануємо перевести на сучасні економічні та ефективні засоби освітлення вулиць та під’їздів “, – підкреслив Віталій Кличко.

Джерело: kiev.segodnya.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно