Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

До кінця року краще купувати квартири в майже побудованих новобудовах

3358.jpg
 

Ризик зупинки будівництва у частини об’єктів високий.

У зв’язку з істотним падінням купівельної спроможності, будівництво частини новобудов може бути зупинено або «заморожено» на невизначений термін, тому купувати квартири безпечніше в майже побудованих будинках, принаймні, до кінця поточного року.

Про це повідомила Ганна Іскіердо, директор проектної компанії «АИММ-Групп».

«Знайти кошти для завершення будівництва будинку, зі стадією готовності більше 70% легше, ніж для новобудови на початковому етапі будівництва.Тому бажано вибирати вдома з високою стадією готовності і у компаній з хорошою репутацією. Також після візуальної оцінки об’єкта, обов’язково потрібно перевіряти дозвільну документацію у забудовника.Крім дозволів на будівництво і користування земельною ділянкою, потрібно впевнитися, що будинок відповідає заявленій у декларації про початок будівництва, категорії складності », – радить експерт.

За її словами, сьогодні поширені випадки, коли забудовник заявляє про будівництво будинку III-ї категорії складності, а за фактом зводить об’єкт IV або навіть V-ї категорії. У наслідок ввести в експлуатацію такий будинок буде складно або навіть неможливо.Тому експерт рекомендує перед інвестуванням в новобудову уважно перевіряти дозвільну документацію, яку пред’являє забудовники «не гнатися» за низькою ціною на шкоду безпеці угоди.

Джерело: 100realty.ua

Возможно, Вам также будет интересно