Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

До осені 2015 недобудов в Києві може стати більше – експерт

4288.jpg
 

Низька кількість угод говорить про те, що якщо платоспроможність населення не збільшиться і не поліпшиться економічна ситуація в країні, то вже до осені кількість недобудов різко виросте.

У травні обсяги продажів на ринку новобудов Києва в порівнянні аналогічним періодом 2014 впали на 30-40% і стали рекордно низькими. До осені кількість недобудов може зрости, розповів керівник відділу продажів ЖК “Park Stone” Дмитро Шостя.

За словами експерта, низька кількість угод говорить про те, що якщо платоспроможність населення не збільшиться і не поліпшиться економічна ситуація в країні, то вже до осені кількість недобудов різко виросте – забудовникам не буде за що будувати. “Вижити зможуть тільки будівельні корпорації повного циклу, які мають свої будівельні матеріали, робочі бригади і хороший оборот коштів”, – говорить Д. Шостя.

Що стосується вже існуючих недобудов, то, на думку експерта, найбільші гравці ринку готові добудовувати тільки ті недобудовані об’єкти житлової нерухомості, які знаходяться сьогодні на ранній стадії будівництва.”Це пов’язано, насамперед, з дорогої експертизою об’єктів, і законодавчо не врегульованим питанням з вже існуючими інвесторами кожного конкретного недобудови”, – говорить керівник відділу продажів ЖК “Park Stone”. Як повідомлялось раніше, актуальний стан київських житлових комплексів та новобуд доступний на порталі нерухомості Dom2000.com.

На думку експерта, відкритий Містобудівний кадастр, який нібито повинен допомогти інвестору, на жаль, не дає повної інформації про стадії будівництва об’єкта, про кількість проданих квартир і т.д. А саме ця інформація і є однією з ключових при ухваленні рішення про інвестування в житло.

Джерело: ubr.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно