Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

До Євробачення в Києві відкриють Поштову площу і велотрек

16493.jpg
 

Про це на брифінгу заявив заступник глави КМДА Олександр Спасибко.
“Знаковим об’єктом є Поштова площа, яку ми плануємо відкрити 1 травня і там повністю буде здійснено благоустрій пішохідної зони і я вважаю, що це буде одна з найкращих площ міста, на якій кияни проводитимуть багато часу.Крім цього, ми плануємо запустити до Євробачення між правим і лівим берегом від Поштової площі до МВЦ річковий трамвайчик. Це дозволить нам додатково перевезти певну кількість людей на Євробачення “, – сказав А.Спасібко.

Він також зазначив, що проект реконструкції Поштової площі та будівництва музею там складається з двох частин – бюджетного фінансування та залучення приватних інвестицій.

“На бюджетну частину виділено 20 млн грн – це для завершення бюджетної частини, а інвестора культури зараз важко передбачити.Це буде визначено після того, як будуть завершені розкопки і буде зрозуміло, якого розміру там буде розташовуватися музей “, – зазначив чиновник, відповідаючи на запитання кореспондента УНН, і додав:” У цілому на Поштову площу з 2012 року з міського бюджету виділено 396 млн грнвключаючи цей рік “.

Також він повідомив, що в травні в столиці буде відкрито велотрек.

“Це знаковий об’єкт для міста Києва, він знаходився в занедбаному стані дуже багато часу, а на сьогоднішній день він переведений з державної в комунальну власність, ми його реконструювали і в травні вже його запустимо”, – зазначив А.Спасібко.

Джерело: unn.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно