Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Доплата за вид з вікна при покупці квартири може доходити до 30%

1543.jpg
 

В сьогоднішніх умовах доплата «за вид з вікна» може доходити до 30% вартості квартири. Тобто аналогічні по плануванні квартири в одному і тому ж будинку, але на різних поверхах або з різним видом з вікна можуть значно відрізнятися за ціною.
«Візьмемо для прикладу дві квартири в будинку по вулиці Щорса, 44а. Одна з них знаходиться на 4 поверсі, інша на 20.

Вартість квадратного метра в квартирі на 4 поверсі складає $ 1550, в той момент як вартість «квадрата» в квартирі на 20 поверсі складає $ 2198, тобто, більш ніж на 30% дорожче.

В інших новобудовах ситуація аналогічна », – розповів фахівець з нерухомості.

Як підтвердили в ТММ, квартири в житловому комплексі преміум-класу «Тріумф» з 17 по 24 поверх з видом на Національний ботанічний сад продавалися на 25% дорожче аналогічних квартир з іншим панорамним видом.

При цьому на їх популярності така різниця в ціні не позначилася.«Попри те, що видові квартири були дорожче, більшість їх них були розпродані в першу чергу», – розповів заступник генерального директора ТММ з маркетингу і стратегії Олексій Говорун.

В ЖК Riverstone повідомили, що у вже побудованих чергах з видових залишилися тільки трикімнатні квартири, решта розібрали навіть при тому, що ціна квадрата становила 2242 у. е., тоді як в двушках з іншими видами – 1550 у. е. за квадрат. «Але видове – таке особисте поняття.

Можна знайти квартиру з дешевим квадратом і пейзажем за вікном, який вам припаде до душі », – вважає менеджер відділу продажів Юлія Трасун.

Водночас, вид з вікна – не ключовий чинник, що впливає на вартість житла.«Дизайнерський ремонт збільшує вартість квартири набагато вище, ніж види з вікна».

Хоча, експерти кажуть, що фактор “виду” має далеко не вирішальне значення при виборі нерухомості.

«Так, за квартиру з видом на Дніпро можуть попросити на 20-30% більше, ніж за аналогічну на тому ж поверсі, але з видом на масив. Однак вирішує покупець. І набагато частіше він більше уваги приділяє ремонту, ніж виду з вікна », – запевнила експерт ринку нерухомості Ірина Луханіна.

Підтверджує цю заяву той факт, що коли перед вікнами виростає чергова висотка і покупець втрачає престижний вид з вікна, квартири дешевшають незначно.

«Якщо, наприклад, видова квартира була куплена за 1 млн. У. е., А сусідня з нею на тому ж поверсі коштувала 700 тис. У. е., то після втрати пейзажу її можна буде продати за 850-900 тис. у. е », – стверджує Луханіна.

До речі, за її спостереженнями, девелопери намагаються не акцентувати увагу саме на видових характеристиках квартир, якщо зміна забудови можливо навіть у віддаленій перспективі.

Джерело: meget.kiev.ua

Возможно, Вам также будет интересно