Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Дорога комуналка обвалила вартість оренди квартир

3773.jpg
 

Півроку тому орендодавці Києва підвищили ціни за квадратні метри, мотивуючи це зростанням іноземної валюти. В результаті більшість з них вже втратили своїх клієнтів. При цьому пропозиція в рази перевищила попит, йдеться в програмі Події на ТК “Україна”.

Перед літнім сезоном оренда житла завжди падала, говорить аналітик ринку нерухомості Сергій Костецький. Цього року стало більше людей, які не змогли продати свою квартиру, тому здають її в оренду, щоб заробити додаткові кошти. Багато городян переїжджають влітку на дачу і заселяють в свої будинки квартирантів. Пропозицій на столичному ринку оренди – 32 000, а попиту всього тисяча.

Сьогодні одно-, двокімнатну квартиру, віддалену від метро, ​​можна знайти за три з половиною – чотири з половиною тисячі гривень. Подібний метраж в новобудові або спальному районі обійдеться в чотири з половиною – п’ять з половиною тисяч гривень.

Ринок нерухомості поступово перетворюється на базар, кажуть експерти. Орендодавці борються за клієнта і готові давати знижку до 30%, або включати високі комунальні у вартість оренди.

Для бажаючих орендувати житло в мегаполісі зараз найвдаліший час. Експерти радять укладати з власниками приміщень договір на тривалий термін з умовою, що ціна залишиться незмінною.

Джерело: gazetavv.com

, , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно