Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Дороги місцевого значення передадуть регіональній владі з 2018 року

3646456
 

Верховна Рада України прийняла закон про проведення децентралізації системи управління дорожнім господарством, що передбачає передачу доріг місцевого значення зі сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України (“Укравтодор”) в управління місцевим органам влади.

За прийняття законопроекту №0954 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування за основу і в цілому проголосували 248 народних депутатів при необхідному мінімумі в 226 голосів.

Представляючи законопроект у ході засідання Верховної Ради, голова парламентського комітету з питань транспорту Ярослав Дубневич зазначив, що цей закон вступить в силу з 1 січня 2018 року разом з законом про створення дорожнього фонду, який Рада прийняла сьогодні кількома годинами раніше.

Дубневич також повідомив, що прийняття даного документа дозволить місцевим органам влади самим вирішувати, які дороги треба ремонтувати в першу чергу. Разом із тим, місцевій владі, крім передачі частини доріг, буде також передано і відповідне фінансування, яке закладено в прийнятому Радою законі про створення дорожнього фонду.

Крім того, депутат також повідомив, що документ передбачає можливість укладати з підрядниками довгострокові договори на утримання доріг до 7 років і застосовувати принципи контрактів Міжнародної федерації інженерів-консультантів FIDIC під час будівництва і реконструкції доріг.

“Їх особливістю є наявність незалежних кваліфікованих інженерів-консультантів, які здійснюють оцінку технічного стану доріг та якості дорожніх робіт”, – додав Дубневич.

Джерело: unian.net

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно