Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Доступ до Держреєстру стане «зеленим світлом» для інвесторів

1407.jpg
 

Вільний доступ до Реєстру речових прав на нерухоме майно, завдяки прийняттю Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодонабувачів юридичних осіб та публічних діячів», і який вже підписанийПрезидентом, повинен сприяти залученню інвестицій і поліпшити позицію України в рейтингу «Doing Business».
Як стверджує доктор права Олексій Фелів, партнер, глава практики нерухомості в Україні МЮФ Gide Loyrette Nouel: «суть Закону полягає не тільки в тому, що інформація про землю та нерухоме майно стає відкритою, а й у тому, що в Україні змінився підхід держави допроцедурі реєстрації та захисту прав власників. Україна відкриває двері новим інвесторам і дає «зелене світло» існуючим інвесторам, підтверджуючи своє наміри спростити їхнє життя ».

Олексій Фелів також позитивно оцінює поправку народних депутатів про включення адвокатів до списку осіб, які зможуть використовувати всі доступні критерії пошуку, що дозволить клієнтам отримувати повну інформацію через своїх адвокатів.

Джерело: 100realty.ua

Возможно, Вам также будет интересно