Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Доступному житлу бути!

2803.jpg
 

При Комітеті з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Верховної Ради України створена робоча група з розробки Державної програми будівництва доступного житла, повідомляє прес-служба Будівельної палати України.

До її складу увійшли представники міністерств і відомств, органів місцевого самоврядування, народні депутати, а також фахівці Будівельної палати та інших професійних та громадських організацій.На недавно минулому засіданні робочої групи було відзначено актуальність питання будівництва доступного житла в нашій країні, що має в своїй основі соціальну складову.При цьому позитивним є той факт, що в ході розробки нової Держпрограми зведення доступного житла передбачається враховувати досвід будівельних компаній, які вже багато років займаються даною діяльністю.

Важливо відзначити, що в багатьох випадках вирішення житлової проблеми пов’язано з питанням фінансового утримання неповнолітніх дітей у сім’ях, де батьки перебувають у розлученні, а також з питанням турботи громадян, забезпечених роботою, за своїми родичамипохилого віку або мають проблеми зі здоров’ям. У зв’язку з цим необхідно знати, як оформити документи для подачі на аліменти. Відповідні норми регламентовані Сімейним кодексом і правовими актами у зазначеній сфері.При цьому доцільно максимально ретельно підійти до реалізації даного процесу, оскільки від цього безпосередньо залежить оперативність стягнення аліментів.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно