Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Dragon Capital купив київський ТЦ “Піраміда”

piramida new
 

Компанія Dragon Capital Investments Limited, яка входить до групи компаній Dragon Capital, завершила операцію з придбання ТЦ «Піраміда» шляхом покупки у групи американських і британських інвесторів 100% акцій компанії «1849 Apollo Overseas I Limited» (Кіпр), засновника ТОВ “Атлантік -Пасіфік Венчурз “(Київ), у власності і в управлінні якої знаходиться торговий центр.

«ТЦ «Піраміда», завдяки своєму унікальному розташуванню, ефективній концепції і правильному пулу орендарів, є сьогодні одним з найбільш успішних торгових центрів Києва, який генерує стабільний і прогнозований орендний дохід, – говорить Володимир Тимочко, керуючий директор, керівник напрямку прямих інвестицій Dragon Capital. – Не дивлячись на падіння купівельної спроможності, ми вважаємо, що ринок торговельної нерухомості Києва, і особливо Дарницького району, не насичений і має потенціал для зростання. У нас є великий 15-річний досвід і експертиза на ринку торговельної нерухомості, і ми знаємо, як поліпшити якість і продуктивність ТЦ «Піраміда».

«Після 10 років володіння компанією, пройшовши через усі випробування реструктуризації і політичних потрясінь, я був радий знайомству з Dragon Capital, реальним покупцем, який погодився, провів і завершив операцію за 4 місяці. Єдине, про що турбуюся – це втрата зв’язку з командою, яку я побудував”, – говорить Грехем Хеджер, директор і акціонер 1849 Apollo Overseas I Limited (Кіпр), одного з колишніх акціонерів ТЦ «Піраміда».

ТЦ «Піраміда» був побудований в 2004 році в Дарницькому районі м. Києва. Загальна площа торгового центру складає 16 000 кв. м, орендна площа – більше 12 600 кв. м.

Джерело: dragon-capital.com

, , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно