Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Економічні негаразди вдарять по ринку офісної нерухомості – експерт

1985.jpg
 

Проблеми з залученням кредитів у 2015 році обмежать великі капіталовкладення на ринку офісної нерухомості Києва.

Таку думку озвучив діректордепартамента інвестиційного консалтингу та брокериджа компанії DTZ в Україні Володимир Мисак.

“Ставки капіталізації на сьогодні становлять 13,5% для кращих об’єктів офісної нерухомості.Відсутність позикового фінансування у 2015 році суттєво обмежить капіталомісткі угоди, тому що інвестор не буде готовий ризикувати великим обсягом власного капіталу “, – зазначив Мисак.

У той же час, на думку експерта, зниження капітальної вартості комерційної нерухомості через економічних негараздів в країні відкриває додаткові можливості для інвесторів, що володіють власним капіталом.

Експерт також зазначив, що на тлі економічної нестабільності ринок комерційної нерухомості в багатьох регіонах України, у тому числі в Києві, пропонує привабливі можливості для орендарів.

“Орендна ставка кращих офісних приміщень Києва зараз перебуває на рівні 25-30 доларів США за 1 кв. М на місяць, що дозволяє орендарям поліпшити свої умови, переїхавши в більш сучасні офісні центри на вигідних умовах”, – підкреслив Мисак.

Він також нагадав, що станом на кінець третього кварталу 2014 на ринку офісної нерухомості столиці вакантність площ була на рівні 23% (386 тис. Кв. М) від загальної пропозиції в 1,6 млн кв. м.

Нагадаємо, обсяг введення якісної офісної нерухомості в Києві поступово скорочується, починаючи з 2011 року, що пояснюється зниженням темпів економічного розвитку і вже спостерігається високим рівнем вакантності площ.

Джерело: segodnya.ua

Возможно, Вам также будет интересно