Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Економіст: Заощадження треба вкладати в нерухомість і землю

242.jpg
 

Заощадження варто вкладати в землю і нерухомість. Про це розповів львівський економіст Володимир Харко.
“Тим, ​​хто заробляє небагато, треба починати економити за мінімальних депозитів у кілька тисяч гривень. Далі переходити на валютні. Золото зараз не актуально, тому що реалізувати його важче. Також не варто забувати про” панчосі “вдома.В умовах війни рахунок у банку не гарантує фінансової безпеки “, – говорить він.

Економіст радить не піддаватися паніці і не скуповувати валюту, коли курс починає рости. Тому що ажіотаж завжди комусь вигідний.

“В Японії в 1998-1999 роках їх національна валюта подорожчала. Але влада зрозуміла, що для держави це не вигідно, тому що воно зорієнтована не експорт. Тому потрібно гроші” вимивати “.Офіційно звернулися до громадян з проханням купувати японські товари, які виробляються за кордоном. Кілька місяців японці в магазинах звертали увагу на виробника і купували, наприклад телефони японські, але вироблені в Малайзії, США.Через кілька місяців економіка країни отримала відповідний баланс іноземної і національної валюти. Уряд звернувся до громадян з вдячністю за розуміння і підтримку. Сказало, що далі вони можуть діяти на свій розсуд.Але для такої свідомості потрібна довіра до влади і відповідна освіченість населення. У Японії з вищою освітою – 90 відсотків населення. Тому вагомим капіталовкладенням на сьогодні являються також кружки, курси, навчання для дітей.Складати їм гроші тільки на банківські рахунки неефективно. Без розвитку і освіти дитина в майбутньому буде просто бездумно витрачати заощадження “, – розповів Харько.

Джерело: ibud.ua

Возможно, Вам также будет интересно