Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Експерименти Нацбанку з обмеженням готівкових розрахунків приносять додаткові витрати покупцям нерухомості, – експерт

1100.jpg
 

Зміни в законодавстві, які відбулися останнім часом, були як позитивними, так і негативними для ринку нерухомості в Україні.
“Величезний плюс – це повернення оцінки нерухомості на своє місце. Спокуса сісти на ті грошові потоки, які організувала попередня команда, був великий.Те, що цього не сталося – це показник того, що громадська ініціатива працює, якщо вона цілеспрямована і наполеглива “- розповів голова комітету АФНУ з статистикою і аналітики Едуард Бразас.

“Друге – це” подяка “Національному банку за продовження експериментів з обмеженням готівкових розрахунків. Це яскравий приклад того, як робити не треба. Спочатку треба створити елементи довіри до банківської системи, а не навпаки.Це спроба штучно змусити громадян кредитувати банки і держава. Тому що знаходження грошей у банку на сьогоднішній день я ніяк інакше не можу назвати, як дати в борг банкіру – з урахуванням того, як ці депозити можна знімати.Це призвело до збільшення конвертаційних витрат “. – Додав експерт.

У даній ситуації страждають в першу чергу громадяни, зазначив президент Асоціації фахівців з нерухомості Сергій Злидень. “Але держава від цього нічого не виграє.Виграють тільки комерційні банки, які вирішують свої питання за рахунок людей і держави. Сама ідея правильна, але методи реалізації – як завжди “, – сказав він.

Нагадаємо, з 1 листопада 2013 постановою уряду №231 було встановлено новий порядок оцінки майна, призвів до фактичної монополізації даної послуги. Після скасування постанови, оцінка нерухомості подешевшала приблизно в 8 разів.

Джерело: news.finance.ua

Возможно, Вам также будет интересно