Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Експерт розповів про реальний способі заощадити на опаленні

5783.JPG
 

Найбільш ефективний спосіб економії на опаленні – установка теплового лічильника на будинок.

Таку пораду в ході прес-конференції в озвучив експерт у сфері енергетики та ЖКГ Інституту суспільно-економічних досліджень Дмитро Довженко.

За словами експерта, утеплення стін будинку – тільки частина цілого комплексу заходів з енергозбереження.Причому, утеплення окремої квартири може призвести і до зворотного ефекту – “можливі негативні наслідки через розбалансування температурного режиму, можливого руйнування стін”, – сказав він.

Довженка нагадав про те, що в існуючій системі тарифоутворення та розрахунків населення за енергоресурси утеплення будинку не приведе до зменшення рахунки за спожиту теплову енергію.

Як переконаний експерт, для економії коштів починати слід не з утеплення, а з установки теплового лічильника – “на будинок, а краще на кожну квартиру”.У цьому контексті він зауважив, що левова частка житлового фонду України не допускає встановлення теплового лічильника на окрему квартиру.

“Індивідуальний тепловий пункт балансує обсяг теплової енергії, яка приходить в будинок.В результаті вартість опалення за весь опалювальний сезон знижується на 30% “, – сказав він.

“А потім можна створювати ОСББ, утеплювати стіни, займатися вентиляцією в будинках та іншим”, – сказав він. І додав: процес системного утеплення будинку може зайняти роки.

Джерело: meget.kiev.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно