Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Експерт: стан ринку нерухомості найближчим часом буде визначати динаміка ставок за банківськими депозитами

18628.jpg
 

Макроекономічна ситуація в Україні сприятлива для розвитку будівельної галузі, в тому числі будівництва житлової нерухомості. Про це журналістам розповів експерт з будівництва та девелопменту Юрій Мавроді.
«Макроекономічні показники, опубліковані в жовтні – листопаді 2017 року, продовжують позитивний тренд для ринку, взятий в грудні 2016 року.Тенденція ставок по депозитах говорить про те, що основні передумови для розвитку ринку нерухомості зберігають позитивну динаміку.Банки поки не мають у своєму розпорядженні досить серйозним ресурсом для повернення іпотечних програм, хоча НБУ вже п’ятий місяць поспіль доповідає про зростання кредитного портфеля банків », – оцінив ситуацію на ринку первинної нерухомості Мавроді.

Експерт також визначив ключові фактори, що сприяють росту популярності новобудов. Низькі ставки по банківських депозитах змушують українців шукати альтернативні інструменти для інвестування своїх коштів.Придбання нерухомості для багатьох стає найбільш комфортним і безпечним варіантом. «У короткостроковій і середньостроковій перспективі стан ринку нерухомості буде визначати динаміка ставок по депозитах.У НБУ стверджують, що зростання облікової ставки не спричинить зростання ставок по депозитах. Вони досить низькі, і на таких рівнях привабливість інвестування в будівництво зростає.Також впливати будуть і ризики девальвації національної валюти, які частково реалізувалися у вересні – листопаді.В середньому за відсутності потрясінь ми очікуємо подальшого пожвавлення ринку і, як наслідок, поступового підвищення цін на нерухомість », – вважає Юрій Мавроді.

У той же час експерт переконаний, що не слід абсолютизувати кількісні показники, оскільки фундаментальне значення мають інші ринкові параметри. «Сьогодні на ринку нерухомості кількісні фактори не є драйверами зростання.На перше місце виходять такі якісні фактори, як споживчий настрій і економічні очікування зацікавлених у купівлі житла осіб », – заявив Мавроді.

Джерело: pr-service.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно