Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Експерти пояснили, чому квартиру в новобудові потрібно підбирати правильно

 

Пошук квартири в новобудові часто перетворюється на справжню епопею.
Крім того, що потрібно десь роздобути дані про споруджуваних об’єктах, важливо ще перевірити і самого забудовника: сьогодні все ще мають місце ситуації, коли будівництво заморожується, а вкладники залишаються без грошей і готового житла.

Щоб подібної ситуації не сталося з вами, а також для економії часу під час пошуку підходящої квартири, необхідно використовувати надійні механізми, перш за все, спеціальні агрегатори, де формується інформація про всіх доступних новобудовах.Але як користуватися такими платформами і де їх шукати?

Великий вибір і зручне сортування

За консультацією з цих питань ми звернулися до експертів порталу BuildersClub, що надає інформацію виключно про новобудови.Всі варіанти квартир в нашому випадку – абсолютно нове житло двох типів:

– готові до покупки в завершених і введених в експлуатацію будинках.Зазвичай це пропозиції, які не знайшли своїх покупців під час будівництва будинку і зараз продаються за повною вартістю;

– квартири на етапі будівництва.Найвигідніший варіант інвестиції, оскільки для залучення достатніх коштів забудовники знижують вартість квартир на 20-30%. Після введення будинку в експлуатацію відразу можна отримати відчутний приріст в ціні своєї квартири.”Скориставшись фільтрами сервісу, можна швидко підібрати необхідний формат квартири на тій чи іншій стадії готовності. Крім цього, вибирати квартиру можна за класом якості, кількості кімнат, площі і ціною.Варіанти знайдуться на будь-який смак і бюджет “, – пояснили в BuildersClub.

Завжди відповідні об’єкти

Ще один важливий параметр для пошуку – місце розташування житла.При виборі новобудови це одне з найболючіших питань, оскільки дуже складно наживо перевірити кількість новобудов в цікавому районі міста. Ще складніше оцінити варіанти в передмісті і порівняти їх між собою.Зі спеціальним сервісом покупка квартири під Києвом стане простою і зрозумілою завданням – спеціальний фільтр територіального пошуку дозволяє:

– вибрати об’єкти в сюжеті пункті передмістя;

– сортувати житло по близькості до станцій метроКиєва;

– підібрати варіант на лівому або правому березі Дніпра.

“У будь-якій обраній комбінації знайдеться відповідний для оцінки об’єкт. Це означає, що час пошуку та порівняння будинків від різних забудовників істотно скоротиться.Потрібно тільки вибрати цікавлять варіанти і детально розглядати вже тільки їх “, – підкреслили в Білдерсклаб.

Тільки перевірені забудовники

На сьогоднішній день в каталозі сервісу більше 20 забудовників, які добре зарекомендували себе на українському ринку нерухомості і дорожать своєю репутацією.Зрозуміло, будівельних фірм в індустрії набагато більше, але не всі пройшли строгий відбір адміністрації сервісу, тому не потрапили в рекомендації для клієнтів.

Якщо узагальнити, за допомогою сучасних платформ пошук відповідного житла істотно прискорюється і спрощується.Не потрібно ворушити весь Інтернет або проїжджати район в пошуках ведеться будівництва. Досить заглянути на сайт і за кілька хвилин підібрати майбутню квартиру.

Джерело: news.realt.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно