Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Експерти пропонують створити держфонд страхування забудовників

1
 

При цьому створення прозорих і єдиних для всіх правил гри дозволить забудовникам швидше відкривати продажу в своїх проектах і компенсувати витрати на страхування.

Про це повідомила директор проектної компанії “АИММ-ГРУП” Анна Іскіердо.”Приватним страховим компаніям, які дорожать своїм іміджем не вигідно працювати з забудовниками. На українському ринку велика ймовірність невиконання зобов’язань будівельниками і в підсумку страхової довелося б виплатити суму, яка перевищує ємність страхового ринку.Тому за таке страхування можуть братися лише ті компанії, які не переймаються за свій імідж, в разі не виплати грошей застрахованим інвесторам “, – розповіла експерт.

За її словами, проблеми інвесторів, які залишилися без квартир через невиконання зобов’язань забудовниками може вирішити створенням державного фонду страхування забудовників.”На майбутнє держава повинна розробити систему, яка могла б гарантувати повернення інвестованих в первинний ринок нерухомості грошей, в разі не виконання забудовниками своїх зобов’язань”, – додала Ганна Іскіердо.

Джерело: stroyobzor.ua

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно