Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Експерти радять інвесторам нерухомості набратися терпіння

1594.jpg
 

Сьогодні ринок купівлі-продажу нерухомості зіткнувся з нестандартною ситуацією, на яку впливають напруга в політичній, економічній і соціальній сферах, і вона не схожа на ту, що спостерігалася в 2008-2009 роках.
Таку думку висловила Генеральний директор агенства нерухомості «Благовіст» Галина Мельникова.

«Багато аналітиків намагаються порівнювати сьогоднішній ринок з періодом кризи 2008-09 років, проводячи паралелі і роблячи на підставі цього певні висновки.Зі свого боку хочу сказати, що ці ситуації мають різну основу.

У 2004-2008 роках мав місце навмисний штучний розігрів ринку, який активно підтримувався девелоперами та банківськими установами.Тому глобальна фінансова криза, яка почалася в США і охопив, у тому числі всі європейські країни, був закономірним результатом «перегріву».

В даний час ми маємо локальні складнощі, викликані загостренням економічної та політичної ситуації і дестабілізуючим фактором у вигляді бойових дій та потоку внутрішніх мігрантів, з якими країна стикається вперше.

Саме від стабілізації в цих областях залежать стабілізація і подальші перспективи ринку нерухомості », – зазначила вона.

Потенційним покупцям і продавцям Галина Мельникова радить набратися терпіння і холоднокровності, спостерігаючи за розвитком ситуації.

Джерело: accbud.ua

Возможно, Вам также будет интересно