Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Експерти розповіли, чи варто вкладати гроші в первинне житло

2396.jpg
 

У поточному році буде вигідно інвестувати в первинну нерухомість, оскільки ціна на неї в гривнях продовжить рости.

Вкладати кошти в первинну нерухомість в 2015 році залишиться вигідним. Про це Корреспондент.net повідомив президент Міжнародної федерації нерухомості ФІАБСІ-Україна Олександр Бондаренко.

Експерт прогнозує, що в поточному році вартість нерухомості на первинному ринку в гривневому еквіваленті буде рости.

“У кого є гроші, то вкладення їх у нерухомість є способом збереження капіталу.Тому, частина людей захоче таким чином уникнути знецінення гривні. На сьогоднішній день серед покупців об’єктів нерухомості на первинному ринку 70% людей просто зберігають собі гроші “, – сказав Бондаренко.

Він також констатує, що кількість нових забудов буде істотно скорочуватися, оскільки минулий рік показав більше ніж мінус 20% по будівництву, що продовжиться і в поточному році.

Криза на ринку нерухомості, на думку експерта, все ж допоможе відсіяти не чесні забудовників.

“Ошуканці розуміють, що їм потрібно зробити хоча б 50% робіт перш ніж реально отримають приплив грошей від приватних інвесторів.Грубо кажучи на рівні 5-7 поверху тільки з’являються реальні покупці, які не відразу проплачують всю суму відразу. Тому виживати будуть ті компанії, які мають більш-менш фінансову самостійність і не залежать від грошей приватних інвесторів “, – додав Бондаренко.

Генріх Людкевич, директор консалтингового центру “Ріелторський дім”, також вважає, що інвестувати в первинний ринок буде вигідно, оскільки ціни в цьому сегменті на сьогоднішній день є справедливими.

При цьому експерт рекомендує покупцям перевіряти легітимність забудови навіть у надійних організацій.

“У мене порада для покупців на первинному ринку зверніться до фахівців, які вам не будутгарантіровать, а скажуть про ризики, які можуть очікувати при купівлі.Для того, щоб було розуміння на скільки легітимний забудовник, потрібно знати про документи, які він отримав, чи є договір оренди на земельну ділянку та паспорт на будівництво “, – пояснив Людкевич Корреспондент.net.

Нагадаємо, в Україні в 2014 році впали обсяги будівництва. Зокрема, з січня по листопад на 33,5% скоротилося будівництво нежитлових будівель, а кількість побудованих будинків – на 19,7%. Крім того, на 19% знизилося число інженерних споруд.

Джерело: korrespondent.net

Возможно, Вам также будет интересно