Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Експерти розповіли, як оформити квартиру у власність

7744.jpg
 

Зареєструвати нерухомість іноді можна і у нотаріуса.

Якщо ви вже купили квартиру, але ще не знаєте, як оформити її у власність, можете скористатися нашою покроковою інструкцією, яка допоможе швидко і без проблем стати повноправним власником житла.

Крок 1. Готуємо документи.

Для здійснення реєстрації права власності заявнику в першу чергу необхідно знати перелік документів, необхідних відповідно до законодавства України для реєстрації права власності.З повним переліком документів можна ознайомитися в порядок державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2013 №868.

Неподання заявником принаймні одного із зазначених у Порядку документів може стати підставою для залишення заяви без розгляду або навіть відмови в державній реєстрації.

Щоб оформити житло у власність, необхідні наступні документи:

1. Заява встановленої форми. Для заяв на реєстрацію встановлено обов’язкові зразки. Бланки у реєстратора, а також розміщені на сайті Держреєстру.Заява може бути заповнена безпосередньо при подачі у реєстратора або він заповнить її на прохання заявника. Заява підписується подавцем у присутності реєстратора.Якщо заява з документами надсилається поштою, то підпис на заяві і договір з об’єктом нерухомості повинні бути завірені нотаріусом. Документи поштою направляються з описом, оголошеною цінністю рекомендованим листом з повідомленням.

2.Документ, що засвідчує особу: паспорт громадянина України, посвідка на проживання особи, яка мешкає в Україні, національний, дипломатичний чи службовий паспорт іноземця або документ, що його замінює, свідоцтво про народження (для осіб до 16 років). 3.Копія реєстраційного номера облікової карти платника податків.

4. Правовстановлюючий документ на об’єкт нерухомості. Це може бути свідоцтво про право на спадщину, договір про розділ успадкованого майна, договір міни, договір купівлі-продажу та інші.

5.Документ, що підтверджує настання певної події, якщо правовстановлюючий документ пов’язує з зазначеним подією виникнення права власності (наприклад, заява про розрахунок за договором купівлі-продажу, акт прийому-передачі нерухомого майна і т.д.)

6. Довіреність (якщо заява подається представником).

7. Квитанція або інший документ, що підтверджує внесення плати за надання витягів з державного реєстру прав.

8.Квитанція або інший документ, що підтверджує сплати адміністративного збору.

9. Технічний паспорт на квартиру.

10. Копії зазначених вище документів.

Крок 2.Реєструємо право власності на квартиру Державну реєстрацію права власності проводить орган державної реєстрації прав та нотаріус як спеціальний суб’єкт, на якого покладаються функції державного реєстратора прав на нерухомемайно.

Слід зазначити, що державної реєстрації права власності нотаріус здійснює тільки в кількох випадках: при вчиненні нотаріальної дії з квартирою, якщо реєстрація права власності на таку квартиру була проведена відповідно дозаконодавством, що діяло на момент виникнення права власності. в результаті вчинення нотаріальної дії з квартирою.Таким чином, нотаріус може зареєструвати право власності за покупцем на квартиру одночасно з укладенням договору купівлі-продажу, але не може здійснити первинну реєстрацію права власності.

Органом державної реєстрації прав на нерухоме майно є Реєстраційна служба України.У той же час, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 № 523-р, послуги, що надаються підрозділу реєстраційної служби, що реалізуються через створені місцевими державними адміністраціями центри надання адміністративнихпослуг.

Після внесення записів до Державного реєстру прав, державний реєстратор формує витяг з Державного реєстру прав та оформляє його у двох примірниках. Один примірник видається заявнику.Державна реєстрація прав проводиться в строк, що не перевищує п’яти робочих днів з дня надходження до органу державної реєстрації прав заяви про таку реєстрацію.Нотаріус реєструє право в момент вчинення правочину, на підставі якого виникає право власності на квартиру.

Скільки це коштує

За державну реєстрацію прав для фізичних осіб сплачується адміністративний збір у розмірі: для об’єктів нерухомого майна площею до 100 квадратних метрів, розташованих на земельних ділянках – 0,07% від мінімальної заробітноїплати; для об’єктів нерухомого майна площею до 200 квадратних метрів, розташованих на земельних ділянках – 0,1% мінімальної заробітної плати; для об’єктів нерухомого майна площею понад 200 квадратних метрів, розташованих на земельних ділянках – 0,2%мінімальної заробітної плати.

Адміністративний збір сплачується від мінімальної заробітної плати за місяць, встановленої законом на 1 січня календарного року в якому подаються відповідні документи для проведення державної реєстрації прав.Плата за видачу витягу з державного реєстру прав становить 120 грн. Коли можуть відмовити в реєстрації прав власності?

Існує ряд причин, по яких відразу оформити у власність квартиру не вийде.Підставою для відмови у прийнятті заяви про державну реєстрацію може стати: відсутність документа, що підтверджує оплату за надання витягу з Державного реєстру прав; відсутність квитанції про оплату держмита; об’єкт нерухомого майнарозташований на території іншого органу державної реєстрації; заявник не має законних прав на нерухомість, яку хоче зареєструвати; подані документи не дозволяють підтвердити заявлені права; на це право власності вже єзареєстроване обтяження (арешт) у п’ятиденний строк (з дня отримання письмового повідомлення про призупинення розгляду заяви) заявник не усунув всі обставини, за яких неможливо провести державну реєстрацію прав.

Підставою для припинення процедури державної реєстрації прав може також стати рішення суду про заборону дій, пов’язаних з державною реєстрацією прав.Також важливо пам’ятати: заяву, копії документів поданих заявником для проведення державної реєстрації прав, документ, що підтверджує внесення плати за надання витягу з Державного реєстру прав, документ про сплату адміністративногозбору заявнику не повертаються. У разі відмови в державній реєстрації права власності оплачений адміністративний збір також не повернуть.

Джерело: meget.kiev.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно