Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Експерти розповіли як вибрати квартиру в новобудові

935.jpg
 

Незважаючи на всі переваги “первинки”, потрібно бути обережними
Купівля житла завжди зв’язана з істотними фінансовими ризиками, і новобуд – не виняток.

Серед основних переваг житла в новобудовах, перш за все, використання сучасних технологій будівництва та матеріалів, відповідність загальносвітовим нормам і стандартам.

У нових будинках можна знайти вдалі планування, максимально відповідні смаку покупця; площі апартаментів, як правило, більше, ніж в будинках радянської будівлі.

До речі, зведення будинків за новітніми технологіями будівництва, як і використання сучасних матеріалів, наприклад, утеплювачів, різного роду шумо-і гідроізоляцій дозволяє мешканцям надалі економити на витраті тепла, води і електрики.Враховуючи прогресуючий зростання комунальних тарифів, ці переваги не будуть зайвими.

Також, кажуть, можна розраховувати на справну роботу всіх систем – від ліфтів до проводки і каналізації.Питання, звичайно, спірне, тому що при підключенні будинку до міських мереж можуть виникати проблеми, але вирішувати їх, у тому числі і фінансово, зобов’язаний забудовник.

Ціна питання

Ціна – теж перевага первинного ринку, адже вартість квадратного метра, як правило, істотно нижче вторинки. Так, середня вартість нового житла економ-класу сьогодні в Києві становить близько 12-14 тис. Грн за кв.м, тоді як квадратний метр в бізнес-класі обійдеться вже в 15-17 тисяч гривень. На вторинному ринку, для порівняння, купити квартиру в Києві можна в середньому за 20-22 тис. Грн за кв. м.

Коли мова йде про житло економ-класу, саме ціна грає вирішальну роль.Тим не менш, втрачати голову від рекламних оголошень про величезні знижки не варто.По-перше, тому, що в проспектах зазвичай публікують найнижчу ціну, що поширюється на великі багатокімнатні апартаменти, або на квартири з самими невдалими плануваннями або розташуванням.

По-друге, тому що ціни зараз міняються мало не щодня.Обумовлено це, головним чином, коливанням курсу долара, що тягне зростання цін на будівельні матеріали та транспортні послуги, а також політична нестабільність, економічна криза і тривалі бойові дії.

З чого будують будинок.

Основний матеріал стін, як і технологія його зведення – то, на що варто звернути увагу. У багатоповерхових будинках економ-класу нерідко використовуються залізобетонні панелі.Це одна з найдешевших технологій будівництва, що дозволяють скоротити витрати забудовника приблизно на 20%. Ця технологія була на піку популярності в 80-х гг.минулого століття, коли перед міською владою стояло завдання забезпечити населення недорогим для держави соціальним житлом.

З тих пір ми мали можливість оцінити всі його переваги і недоліки.Йдеться, перш за все, звичайно, про літній нагріванні і зимовому переохолодженні залізних конструкцій. Природно, це може зажадати додаткових витрат на утеплення або охолодження приміщень.

Ще одним суттєвим недоліком панельного будинку називають наявність внутрішніх несучих стін, а це означає, що про перепланування або ремонті з переносом стін доведеться забути.З іншого боку, саме такі будинки частіше інших здаються вже з чистовим ремонтом – шпалерами, фарбою, ламінатом, сантехнікою.

Монолітно-каркасна технологія характерна для будівель більш високого класу.Ця технологія дозволяє розробити і реалізувати власну планування житла, іноді навіть на стадії будівництва.

Цегляна кладка є самою екологічною, але будують таких будинків зараз небагато: така технологія не тільки здорожує вартість будівництва, але і не дозволяє зводити занадто високі будівлі.

Високо сиджу – далеко дивлюся.

Найбільш популярними апартаментами економ-класу є малогабаритні (до 60 квадратів) однушки і двушки, в бізнес-класі великим попитом користуються двокімнатні і трикімнатні площею 80-120 кв. м.Найпопулярнішими в обох випадках є 4-12 поверхи – не надто низько, щоб дворова життя не заважала відпочинку мешканців, але й не високо, щоб у разі поломки ліфта дістатися до квартири пішки.

Однак, є люди, які віддають перевагу “високі” поверхи через красивих видів з вікон. Тут теж потрібно бути уважним. По-перше, красивий вид – це додаткові гроші.

По-друге, вибирати варто західну чи східну сторону, щоб квартира не опинялася цілий день на сонячній або тіньовій стороні, оскільки це потягне за собою додаткові витрати на охолодження або обігрів.

По-третє, надійність ліфта: при будь поломки або відключенні електроенергії жителям верхніх поверхів доведеться несолодко.Ну і, по-четверте, якщо перед вікнами майбутньої квартири нічим не заповнений простір, велика ймовірність через кілька років отримати в якості “виду” вікна квартири в будинку навпроти.

Крім усього цього, необхідно детально вивчити документацію на споруджуваний будинок і, перш за все, затверджену його планування, отримати не тільки інформацію про те, на якому поверсі запланована майбутня квартира, але і який номер вона матиме.До речі, надання такої інформації може бути додатковим свідченням надійності обраного забудовника.

Джерело: segodnya.ua

Возможно, Вам также будет интересно