Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Експерти розповіли, як заощадити до 40% при оплаті комунальних послуг

5534.jpg
 

Модернізація будинку дозволить заощадити на комунальних послугах до 60%.

Установка енергоефективних засобів у власному будинку дозволить українцям економити до 60% виплат на платежах. Підрахували фахівці. Однак, до перевтілення звичайного будинку в енергозберігаючий потрібно підходити з розумом.

Для початку необхідно провести енергоаудит будинку. Щоб визначити, які саме заходи будуть найбільш ефективними. Наступний крок – безпосереднє встановлення приладів, їх сервіс і моніторинг енергоспоживання.

Яким повинен бути енергозберігаючий будинок, знають у Київському центрі енергоефективності. По-перше – дуже теплим. Тому починати потрібно з заміни вікон та утеплення стін пінопластом або мінеральною ватою.

Таким чином, температура повітря в приміщенні буде на 5-7% вище. Крім того, фахівці радять поставити на батареї спеціальні терморегулятори.

У модернізованому будинку варто забути і про радянських лампочках – лише енергоефективні світлодіоди.Таким чином за електроенергію платимо в сім разів менше. Також в енергозберігаючому житло є лічильники і індивідуальний тепловий пункт. Його можна встановити як у власній квартирі, так і на весь будинок.

Він уміє підтримувати температуру в приміщеннях на комфортному рівні. За співвідношенням вартості та ефективності – це один з найкращих варіантів для дому.

Звичайно, всі ці заходи обійдуться не дешево.Однак, витрати на встановлення обладнання частково відшкодовує держава. В даний час є можливість використовувати допомогу держави через механізм здешевлення кредитів, тобто держава відшкодовує частину витрат на термомодернізацію.

Державна програма передбачає відшкодування частини кредиту на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів. Власникам приватних будинків повертають 30% позики, а ОСББ та ЖБК – 40%.Даною цільовою програмою вже скористалися понад 10 тисяч українських сімей.

Ці програми продовжують розвиватися.Незабаром буде створено фонд енергоефективності та досить багато міських цільових програм, за якими мешканці зможуть знайти кошти на придбання обладнання для енергоефективності.

А нещодавно в Україні почала діяти державна програма із закупівлі електроенергії. Домогосподарствам, які встановили сонячні батареї, пропонують продавати надлишок енергії за зеленим тарифом.

Джерело: 24tv.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно