Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Експерти прогнозують зростання попиту не нерухомість в кінці серпня

106.jpg
 

З кінця серпня-початку вересня попит на покупку житла в столиці може почати рости щомісяця на 5-10%.
За словами фахівців, активізації на ринку може посприяти триваюче зниження цін на об’єкти, виставлені на продаж. За прогнозами, вже до осені ціни на них можуть впасти ще на 10-15% у доларах.

Це може призвести до зростання попиту, а потім і числа угод на ринку. При цьому, в першу чергу дана тенденція може торкнутися ринку вторинного житла.

Також, на відновлення попиту може вплинути і можливе повернення на ринок більшої частини пропозицій, які продавці зняли з продажу через невизначену політичною ситуацією в країні.А це, пеще приблизно 50% від всіх продавців, котрі виставляли свої об’єкти до листопада 2013 року.

Таким чином, стабілізація економічної та політичної ситуації в Україні, спрацьовування кредитних траншів, а також зниження корупційної складової можуть позитивно вплинути на рівень попиту, відкладеного з травня.

До слова, за прогнозами операторів, вже в середині осені падіння цін на житло може призупинитися. Водночас, вже в 2015 році ринок нерухомості може вийти на невеликий (близько 1-2% на місяць), але стабільне зростання вартості.

Джерело: meget.kiev.ua

Возможно, Вам также будет интересно