Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Експерти радять бути обережними при купівлі арештованого житла

318.jpg
 

Потенційним покупцям заарештованої житлової нерухомості не гарантовано повне і всебічне ознайомлення з об’єктами покупки, які заарештовані і виставлені на продаж Державною виконавчою службою, зокрема, на електронних торгах в системі”Інформюст”, розповів генеральний директор ДП “Інформаційний центр” Міністерства юстиції Леонід Богданов.
За його словами, якщо в заарештованого і виставленому на торги житло проживають люди – вони в праві відмовити потенційному покупцеві в огляді майна для прийняття рішення купувати майно, чи ні.

“Питання на сьогодні не повністю врегульоване законодавчо.Ознайомитись з майном з виконавцями і міліцією навряд чи буде можливо “, – розповів Богданов і зауважив, що покупцям подекуди доведеться обмежитися інформацією з системи” Інформюст “.

“Ми намагаємося надати максимально повну інформацію на сайті – плани квартир, фотографії”, – зазначив Богданов.

До того ж, якщо житло вже продано з торгів, покупців чекає судова тяганина з жителями цього житла, якщо мешканці відмовляться добровільно виїхати з нього.

“На жаль, нинішнє чинне законодавство не дозволяє автоматично придбавши нерухоме майно з публічних торгів, здійснити виселення з квартири.На жаль, у разі відмови попереднього власника квартири виселятися, повинні звернутися до суду з позовом про усунення перешкод користування вашим майном “, – пояснив Богданов.

Джерело: realty.obozrevatel.com

Возможно, Вам также будет интересно