Категории
18941.jpg
Екзотичний бар в Джакарті
21.02.2018 Зарубежная недвижимость
 

Образ сучасної Японії, в якій тисячолітні традиції і молодіжні субкультури утворюють неповторний культурний сплав, визначив інтер’єр японського кафе в центрі Джакарти.
Ексцентричний інтер’єр нової закусочної в одному з міських шопінг-молів – робота молодого індонезійського дизайнера Елвіна Тітровірджо.Глава власної дизайн-студії AlvinT, він відомий в Азії своїм європейським підходом до проектування, а в Європі – умінням поєднати сучасні форми з традиційними східними матеріалами.Методи молодого дизайнера визначив мультикультурний досвід: Тітровірджо навчався в Австралії, закінчив Європейський інститут дизайну в Мадриді (IED) і пройшов практику в бюро Марселя Вандерса в Амстердамі.

Властиві знаменитому голландцеві ексцентрика і гумор присутні і в інтер’єрі нового кафе в Джакарті, спроектованого студією AlvinT. Міська закусочна спеціалізується на японських гёдза – смажених пельменях з різноманітними начинками.Елвін Тітровірджо надав інтер’єру японський антураж, з’єднавши традиційні мотиви з графічним стилем коміксів манга.

На першому поверсі, в обідній зоні, височить барвистий балдахін зі штучного ротанга: в його хвилеподібне навісі любителям східного фастфуду легко розпізнати збільшену в рази форму ліпного пиріжка гёдза.

Принти на стінах, створені на замовлення, відсилають до мистецтва традиційної японської гравюри з її хрестоматійними мотивами: гора Фудзі, храмові ворота-торії, гілка дерева на тлі повного місяця.Кольорові медальйони, з яких складені зонують перегородки, – парафраз на тему перегородчастих емалей епохи Мейдзі – періоду, коли декоративно-прикладне мистецтво Японії досягло небувалого розквіту.

Яскраві кольори в інтер’єрі збалансовані графічними контурами предметів (плетених табуретів, ажурного підвісного крісла), лінійної расстекловкой величезного вікна, чіткими контурами металевих сходів та конструкції балдахіна.Курортної легкості в інтер’єр додає плетені меблі, в якій веселі молодіжні форми трактовані в дусі традиційного індонезійського ремесла.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

** *