Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Еліт & економ: знайти десять відмінностей

7455.jpg
 

Близько 40% преміальних житлових комплексів не відповідають заявленому класу. Про це розповіли в консалтинговій компанії City Development Solution. Об’єкти розсипані по всьому місту – в тому числі і там, де преміального житла бути не може за визначенням.

Однак при завищенні класності житлового комплексу забудовники маніпулюють не тільки місцем розташування, але та будівельними матеріалами.

Цегла і совість забудовника

Переважна більшість забудовників використовує одні й ті ж ключові матеріали – цемент, цегла, бетон, метал – вироблені на одних і тих же підприємствах.Якщо клієнтові у відділі продажів елітного ЖК розповідають про пісок, намитому в Сицилії, або цементі з португальських заводів, – це маркетинговий трюк, говорить головний маркетолог СК «Фундамент» Євген Смирнов.«Насправді відмінності між класами житла знаходяться зовсім в іншій площині – площині комфорту», ​​- зауважує він.

Єдина принципова різниця, існуюча при будівництві житла високого класу і економ-класу, може полягати в матеріалі стін, переконує голова правління і гендиректор АТЗТ «НВО« Созидатель »(Дніпропетровськ) Леонід Турчин.

«Престижне житло не може будуватися суцільно з бетону. Воно повинно бути цегляним. Це світовий стандарт », – стверджує девелопер. За його словами, за кордоном тільки найдорожче і престижне житло будується із цегли.У всьому іншому матеріали і технології, застосовувані в Україні у будівництві житла різних класів, ідентичні.

Так в чому ж відмінність?

Відмінності можливі в оздоблювальних матеріалах або марках встановлюваних вікон, ліфтів, інженерного обладнання, вважає радник президента компанії «Житлоінвестбуд-УКБ» Петро Шарафетдинов.Залежно від рівня споруджуваного будинку це може бути товар від західноєвропейського виробника або його дешевий аналог з Китаю або України.Теоретично, в класах «бізнес» або «еліт» має бути встановлено дороге обладнання та інженерні мережі, застосовані більш дорогі оздоблювальні матеріали. Наприклад, не дешевий пінопласт як утеплювач, а дорога мінеральна вата.

«Втім, на практиці нерідкі випадки, коли в ході будівництва дороге змінюється на дешеве і перевірити це неможливо. Все залежить від совісті забудовника », – ділиться спостереженнями експерт.

Крім місця розташування об’єкта і якості будматеріалів існують і інші відмінності комплексів різних класів, нагадує Петро Шарафетдинов.Вони полягають в споруджуваній або вже існуючій інфраструктурі, наявності або відсутності закритій території зони відпочинку, в кількості паркувальних місць, в контингенті мешканців. А також в площі самих квартир і унікальності, органічності планувань.Останнім можуть похвалитися об’єкти преміальних класів. А житло економ-класу передбачає компактні типові планування.

Джерело: abcnews.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно