Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Елітне житло в Лондоні продовжує дешевшати після Brexit

united_kingdom
 

У липні падіння склало 1,5% в річному вираженні.

Ринок елітного житла в британській столиці пройшов пік влітку 2014 року, потім інвесторів відлякало підвищення податків, ослаблення валют цілого ряду країн по відношенню до фунта і вже в цьому році – Brexit.

Червневий референдум “запустив давно назріваючий процес зниження запитуваної ціни”, заявив глава відділу досліджень лондонського ринку житла в Knight Frank Том Білл.

Число угод у центрі британської столиці скоротилася на 15%. При цьому деякі райони Лондона постраждали цього літа більше інших: будинки в Найтсбріджі і квартири класу “люкс” подешевшали в липні на 7,3% в порівнянні з тим же місяцем минулого року, в Челсі – на 7,2%, в Ноттінг-Хіллі – на 3,7%. Разом з тим в Мейфері ціни підвищилися на 0,8%.

Як зазначає Knight Frank, житлом у Лондоні проблеми британського ринку нерухомості не обмежуються. Після референдуму про Brexit житло дешевшає по всій країні, істотно впали ціни на комерційну нерухомість. При цьому фонди нерухомості в якийсь момент були змушені призупинити торги своїми паперами на тлі втечі інвесторів із цього сектора.

Джерело: interfax.com.ua

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно