Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Елітними будинками в Києві перестали спекулювати

1222.jpg
 

Українці не перестають купувати дорогу нерухомість.
У гривні інвестиції в неї навіть ростуть: як повідомили в АН Park Lane, за минулий місяць у Києві було придбано елітного житла на загальну суму 52,5 млн. Грн., В той час як за вересень-2013 – 34,4 млн. Грн . Правда, в доларовий еквівалент угод залишився приблизно тим же: $ 4070000.в цьому році проти $ 4,3 млн. в минулому. Як і колись, частка елітного житла в загальних продажах не перевищує 10% (як і раніше, найактивніше нерухомість купується в економ-сегменті).

Переваги покупців дорогого житла розділилися між квартирами та приватними будинками в пропорції 60% на 40%, відповідно. Причому квартири представлені в основному апартаментами площею від 140 кв. м.в сучасних будинках преміум-класу в Печерському районі столиці, а вдома – респектабельними котеджами в межах міста, а також у Києво-Святошинському (с. Бобриця) і Обухівському (с. Романків, Козин, Рудики) напрямах, площею від 300 кв.м, в стані 100% готовності і з обширною прибудинковою територією.

За словами керуючого партнера Kiev Standard Олега Перегинця, цього літа переглядів елітної нерухомості було навіть більше, ніж в 2013 р«Елітна нерухомість – емоційна покупка, люди можуть довго придивлятися, а можуть вирішуватися миттєво, – каже він. – Буквально минулого тижня продали квартиру за $ 1,5 млн, так покупець тільки побіжно на неї подивився, пройшовся навіть не по всіх дев’яти кімнатах ».

Але є й відмінність від минулого року – в 80% випадків потенційні покупці цікавляться саме квартирами з обробкою. Житло купують не під перепродаж, а для життя – хочуть тут же вселятися.«Минулого року досить багато було угод з купівлі квартир в Києві за ціною близько мільйона доларів саме з метою подальшого перепродажу. Але після березня стало очевидно, що елітка втрачає функцію альтернативи банківському депозиту », – зазначив Перегінець.Для цих цілей стали частіше купувати житло в економ-сегменті площею до 40 кв. м. Просто набувають не одну, а відразу кілька квартир.

Причому, за спостереженнями ріелторів, дещо змінилися вимоги до дизайну приміщень та до енергоефективності.«Якщо в минулі роки основну масу покупців елітки становили чиновники високого рангу, то зараз це частіше власники бізнесу.А серед них багато хто воліє енергоефективні проекти з сучасним інтер’єром, тому коли мова йде про приватний будинок, обов’язково порушується питання про можливість хоча б часткового автономного енергопостачання », – розповів керуючий директор ARPA Real Estate МихайлоАртюхов.

Джерело: news.finance.ua

Возможно, Вам также будет интересно